Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X

Wiadomości

6 kwietnia bieżącego roku w Złotowie odbędą się egzaminy na stopnie 1-4 dan.

Szczegóły umieszczone są na stronie Złotowskiego Klubu Aikido.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do Sekretariatu PFA.

 
"Szanowni Państwo,
 
Z głębokim żalem informuję, że Sensei Minoru Kanetsuka, odszedł.

Był jednym z pierwszych mistrzów aikido, który po transformacji Polski regularnie nas odwiedzał i nauczał.

Gdy sobie to przypominam, przed oczami staje mi kawał historii polskiego aikido. Czuję ogromy żal, że od wczoraj, to już jest historia. Ale z drugiej strony jestem szczęśliwy, że ją tworzył i że dzięki swojej pracy stał się jej ważną częścią.

My z OSA mieliśmy to szczęście, że do Opola przyjeżdżał najczęściej. Ogromnie jest mi smutno, że to się już niestety nie zdarzy... 
 
Teraz już ćwiczy na bezkresnej, wiecznie zielonej tatami.
 
Domo Arigato Gozaimashita, Sensei Kanetsuka.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OSA + Robert Jerzy Krac"

Składamy wyrazy ubolewania dla wszystkich, któzy utracili nauczyciela.
Dnia 26 stycznia bieżącego roku Rada Techniczna Polskiej Federacji Aikido przyznała na lata 2019-2021 tytuły Fukushidoin oraz Shidoin PFA oraz ustaliła skład Stałej Komisji Egzaminacyjnej DAN PFA:

FUKUSHIDOIN PFA 2019-2021
  1. Basek Maciej – 3 dan
  2. Biegas Janusz – 3 dan
  3. Bogacz Paweł – 3 dan
  4. Ciepielewska Magdalena – 4 dan
  5. Cwynar Leszek – 3 dan
  6. Ćwikliński Jarosław – 2 dan
  7. Duda Radosław – 3 dan
  8. Frankiewicz Rafał – 2 dan
  9. Gajewski Arkadiusz – 3 dan
  10. Kitkowska Irena – 3 dan
  11. Lizakowski Dariusz – 3 dan
  12. Londwig January – 3 dan
  13. Majczak Kamil – 2 dan
  14. Marciniak Jacek – 3 dan
  15. Milczyński Piotr – 3 dan
  16. Nowaczyk Maksymilian – 3 dan
  17. Nowak Piotr – 3 dan
  18. Ożdziński Piotr – 3 dan
  19. Paul Jarosław – 2 dan
  20. Pawlak Andrzej – 3 dan
  21. Pawlak-Auge Aleksandra – 3 dan
  22. Pęczek Rafał – 3 dan
  23. Seroczyński Mariusz 2 dan
  24. Sochacki Waldemar – 3 dan
  25. Sowińska Aleksandra – 3 dan
  26. Śliwiak Sławomir – 3 dan
  27. Świdziński Michał – 3 dan
  28. Wach Igor – 4 dan
  29. Wątor Barbara – 2 dan
  30. Wątor Michał – 2 dan
  31. Wiśniewski Marcin – 3 dan
  32. Witkowski Sławomir – 2 dan

SHIDOIN PFA 2019-2021
  1. Auguściak Andrzej – 5 dan
  2. Bazylko Andrzej – 6 dan
  3. Bernaś Paweł – 6 dan
  4. Brożyński Wojciech – 5 dan
  5. Chrabąszczewska Barbara – 5 dan
  6. Czerniachowicz Jacek – 5 dan
  7. Drąg Łukasz – 4 dan
  8. Drąg Wojciech – 5 dan
  9. Dymus Paweł – 5 dan
  10. Gawroński Przemysław – 5 dan
  11. Giersz Waldemar – 5 dan
  12. Grzywiński Maksym – 4 dan
  13. Hałasiewicz-Tokarska Danuta – 4 dan
  14. Hurnowicz Zbigniew – 5 dan
  15. Jakusz-Gostomski Maciej – 5 dan
  16. Jankowiak Przemysław – 4 dan
  17. Jaroszewski Jacek – 4 dan
  18. Jezierski Marek – 5 dan
  19. Kosiorkiewicz Marcin – 5 dan
  20. Krac Robert Jerzy – 6 dan
  21. Kubacki Adrian – 4 dan
  22. Leśniewicz Ryszard – 4 dan
  23. Manikowski Adam – 5 dan
  24. Mamczura Wojciech – 4 dan
  25. Mechliński Artemi – 4 dan
  26. Misiarek Lech – 4 dan
  27. Misiewicz Jarosław – 4 dan
  28. Olesiak Paweł – 6 dan
  29. Płoński Antoni – 4 dan
  30. Pomianowski Jerzy – 6 dan
  31. Sapiela Jerzy – 6 dan
  32. Skowron Tomasz – 4 dan
  33. Sołtysiński Piotr – 5 dan
  34. Sowiński Tomasz – 6 dan
  35. Trabuć Mariusz – 4 dan
  36. Widawski Roman – 4 dan
  37. Wiśniewski Marian – 6 dan
  38. Wiśniewski Tomasz – 4 dan
  39. Wiśniewski Wojciech – 4 dan
  40. Wrzeszcz Jan – 4 dan
  41. Zdunowski Paweł – 5 dan

STAŁA KOMISJA EGZAMINACYJNA DAN PFA 2019-2021
  1. AUGUŚCIAK ANDRZEJ (5 DAN)
  2. BROŻYŃSKI WOJCIECH (5 DAN)
  3. CHRABĄSZCZEWSKA BARBARA (5 DAN)
  4. DRĄG WOJCIECH (5 DAN)
  5. DYMUS PAWEŁ (5 DAN)
  6. HURNOWICZ ZBIGNIEW (5 DAN)
  7. JAKUSZ-GOSTOMSKI MACIEJ (5 DAN)
  8. JEZIERSKI MAREK (5 DAN)
  9. KOSIORKIEWICZ MARCIN (5 DAN)
  10. MAMCZURA WOJCIECH (4 DAN)
  11. MANIKOWSKI ADAM (5 DAN)
  12. OLESIAK PAWEŁ (6 DAN)
  13. SOŁTYSIŃSKI PIOTR (5 DAN)
  14. TRABUĆ MARIUSZ (4 DAN)
  15. WIDAWSKI ROMAN (4 DAN)

Uchwałą Rady Technicznej w poczet członków Rady Technicznej został przyjęty Przemysław Gawroński.

RADA TECHNICZNA PFA
  1. BAZYLKO ANDRZEJ (5 DAN)
  2. BERNAŚ PAWEŁ (6 DAN)
  3. GAWROŃSKI PRZEMYSŁAW (5 DAN)
  4. GIERSZ WALDEMAR (5 DAN)
  5. KRAC ROBERT (5 DAN)
  6. POMIANOWSKI JERZY (6 DAN)
  7. SAPIELA JERZY (6 DAN)
  8. SOWIŃSKI TOMASZ (5 DAN)
  9. WIŚNIEWSKI MARIAN (6 DAN)
  10. ZDUNOWSKI PAWEŁ (5 DAN)

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy uzyskanych tytułów Fukushidoin i Shidoin PFA, a Panu Przemysławowi Gawrońskiemu dołączenia do członków Rady Technicznej PFA.
W dniach 28.01.2019 - 01.02.2019 Sekretariat PFA będzie nieczynny z powodu urlopu pracownika.
Za utrudnienia przepraszamy.
 
Z wielką przyjemnością informujemy, że w dniu 13 stycznia 2019 roku podczas dorocznej uroczystości Kagami Biraki w Hombu Dojo w Tokio została ogłoszona lista promocji na wysokie stopnie dan w aikido. Stopnie 6 i 5 dan otrzymało pięciu instruktorów Polskiej Federacji Aikido:

Andrzej Bazylko - 6 dan
Robert Jerzy Krac - 6 dan
Tomasz Sowiński - 6 dan
Zbigniew Hurnowicz - 5 dan
Marek Jezierski - 5 dan
 
Wszystkim pięciu instruktorom składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów na drodze aikido.
Prezydent, Rada Techniczna i Zarząd PFA

Stopnie

Lista stopni aikikai uzyskanych w ramach Polskiej Federacji Aikido
 
Znalezionych pozycji: 720
Podstrony: « 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »
OsobaMiastoStopień
Julia DrągPoznań10 Kyu
Marta DrągPoznań10 Kyu
Michał DudziakSłupsk10 Kyu
Hubert FalkiewiczWarszawa10 Kyu
Hubert FornalGryfice10 Kyu
Konrad GawędaSłupsk10 Kyu
Szymon GołuchowskiWłocławek10 Kyu
Piotr HaftkiewiczSłupsk10 Kyu
Arkadiusz HarmelSłupsk10 Kyu
SEBASTIAN HOŁOGAWarszawa10 Kyu
Filip JankowskiElbląg10 Kyu
SZYMON JULKEWarszawa10 Kyu
Kasian JuszkowskiSłupsk10 Kyu
Michał KasprzykowskiWarszawa10 Kyu
DOMINIKA KLIMEKSłupsk10 Kyu
Jakub KmitaElbląg10 Kyu
Kuba KokoszkaGryfice10 Kyu
Mateusz KompałaPiotrków Trybunalski10 Kyu
Antoni KowalczykGryfice10 Kyu
Karol KubackaSłupsk10 Kyu
Bartosz LipertowiczGryfice10 Kyu
Antoni LipińskiSłupsk10 Kyu
ANDRZEJ MATOWSKISłupsk10 Kyu
Karol MichałowskiJastrzębie Zdrój10 Kyu
Marek MusiałJastrzębie Zdrój10 Kyu
PATRYK NAWARSKISłupsk10 Kyu
MARCIN NYŻSłupsk10 Kyu
Bartłomiej PalińskiJastrzębie Zdrój10 Kyu
Karolina PertekJastrzębie Zdrój10 Kyu
Zuza PietraszczykWarszawa10 Kyu
Miłosz PinkasGryfice10 Kyu
FILIP PLOMBNSłupsk10 Kyu
Ewa PolakJastrzębie Zdrój10 Kyu
Tymoteusz PopielskiWarszawa10 Kyu
Anna ProchWłocławek10 Kyu
Maja ProkuratJastrzębie Zdrój10 Kyu
Kornelia PrusWłocławek10 Kyu
ADRIAN PŁATEKWarszawa10 Kyu
Janusz RankowskiWarszawa10 Kyu
ALEKSANDRA RYTLEWSKASłupsk10 Kyu
Podstrony: « 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »
Sekretariat PFA:
Adres korespondencyjny
Al. Wyzwolenia 9/45
00-572 Warszawa
kom.: 781 020 931
Sekretariat jest czynny
(kontakt telefoniczny):
poniedziałek 13:00 - 16:00
środa 8:00 - 10:00

Adres e-mail do sekretariatu:
sekretariat@aikido.org.pl
Konto bankowe PFA:
Polska Federacja Aikido
PKO Bank Polski
nr: 92 1020 1185 0000 4602 0086 6376
NIP: 525-15-70-039
REGON: 012277979
KRS: 0000120528