Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X

Wiadomości

6 kwietnia bieżącego roku w Złotowie odbędą się egzaminy na stopnie 1-4 dan.

Szczegóły umieszczone są na stronie Złotowskiego Klubu Aikido.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do Sekretariatu PFA.

 
"Szanowni Państwo,
 
Z głębokim żalem informuję, że Sensei Minoru Kanetsuka, odszedł.

Był jednym z pierwszych mistrzów aikido, który po transformacji Polski regularnie nas odwiedzał i nauczał.

Gdy sobie to przypominam, przed oczami staje mi kawał historii polskiego aikido. Czuję ogromy żal, że od wczoraj, to już jest historia. Ale z drugiej strony jestem szczęśliwy, że ją tworzył i że dzięki swojej pracy stał się jej ważną częścią.

My z OSA mieliśmy to szczęście, że do Opola przyjeżdżał najczęściej. Ogromnie jest mi smutno, że to się już niestety nie zdarzy... 
 
Teraz już ćwiczy na bezkresnej, wiecznie zielonej tatami.
 
Domo Arigato Gozaimashita, Sensei Kanetsuka.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OSA + Robert Jerzy Krac"

Składamy wyrazy ubolewania dla wszystkich, któzy utracili nauczyciela.
Dnia 26 stycznia bieżącego roku Rada Techniczna Polskiej Federacji Aikido przyznała na lata 2019-2021 tytuły Fukushidoin oraz Shidoin PFA oraz ustaliła skład Stałej Komisji Egzaminacyjnej DAN PFA:

FUKUSHIDOIN PFA 2019-2021
  1. Basek Maciej – 3 dan
  2. Biegas Janusz – 3 dan
  3. Bogacz Paweł – 3 dan
  4. Ciepielewska Magdalena – 4 dan
  5. Cwynar Leszek – 3 dan
  6. Ćwikliński Jarosław – 2 dan
  7. Duda Radosław – 3 dan
  8. Frankiewicz Rafał – 2 dan
  9. Gajewski Arkadiusz – 3 dan
  10. Kitkowska Irena – 3 dan
  11. Lizakowski Dariusz – 3 dan
  12. Londwig January – 3 dan
  13. Majczak Kamil – 2 dan
  14. Marciniak Jacek – 3 dan
  15. Milczyński Piotr – 3 dan
  16. Nowaczyk Maksymilian – 3 dan
  17. Nowak Piotr – 3 dan
  18. Ożdziński Piotr – 3 dan
  19. Paul Jarosław – 2 dan
  20. Pawlak Andrzej – 3 dan
  21. Pawlak-Auge Aleksandra – 3 dan
  22. Pęczek Rafał – 3 dan
  23. Seroczyński Mariusz 2 dan
  24. Sochacki Waldemar – 3 dan
  25. Sowińska Aleksandra – 3 dan
  26. Śliwiak Sławomir – 3 dan
  27. Świdziński Michał – 3 dan
  28. Wach Igor – 4 dan
  29. Wątor Barbara – 2 dan
  30. Wątor Michał – 2 dan
  31. Wiśniewski Marcin – 3 dan
  32. Witkowski Sławomir – 2 dan

SHIDOIN PFA 2019-2021
  1. Auguściak Andrzej – 5 dan
  2. Bazylko Andrzej – 6 dan
  3. Bernaś Paweł – 6 dan
  4. Brożyński Wojciech – 5 dan
  5. Chrabąszczewska Barbara – 5 dan
  6. Czerniachowicz Jacek – 5 dan
  7. Drąg Łukasz – 4 dan
  8. Drąg Wojciech – 5 dan
  9. Dymus Paweł – 5 dan
  10. Gawroński Przemysław – 5 dan
  11. Giersz Waldemar – 5 dan
  12. Grzywiński Maksym – 4 dan
  13. Hałasiewicz-Tokarska Danuta – 4 dan
  14. Hurnowicz Zbigniew – 5 dan
  15. Jakusz-Gostomski Maciej – 5 dan
  16. Jankowiak Przemysław – 4 dan
  17. Jaroszewski Jacek – 4 dan
  18. Jezierski Marek – 5 dan
  19. Kosiorkiewicz Marcin – 5 dan
  20. Krac Robert Jerzy – 6 dan
  21. Kubacki Adrian – 4 dan
  22. Leśniewicz Ryszard – 4 dan
  23. Manikowski Adam – 5 dan
  24. Mamczura Wojciech – 4 dan
  25. Mechliński Artemi – 4 dan
  26. Misiarek Lech – 4 dan
  27. Misiewicz Jarosław – 4 dan
  28. Olesiak Paweł – 6 dan
  29. Płoński Antoni – 4 dan
  30. Pomianowski Jerzy – 6 dan
  31. Sapiela Jerzy – 6 dan
  32. Skowron Tomasz – 4 dan
  33. Sołtysiński Piotr – 5 dan
  34. Sowiński Tomasz – 6 dan
  35. Trabuć Mariusz – 4 dan
  36. Widawski Roman – 4 dan
  37. Wiśniewski Marian – 6 dan
  38. Wiśniewski Tomasz – 4 dan
  39. Wiśniewski Wojciech – 4 dan
  40. Wrzeszcz Jan – 4 dan
  41. Zdunowski Paweł – 5 dan

STAŁA KOMISJA EGZAMINACYJNA DAN PFA 2019-2021
  1. AUGUŚCIAK ANDRZEJ (5 DAN)
  2. BROŻYŃSKI WOJCIECH (5 DAN)
  3. CHRABĄSZCZEWSKA BARBARA (5 DAN)
  4. DRĄG WOJCIECH (5 DAN)
  5. DYMUS PAWEŁ (5 DAN)
  6. HURNOWICZ ZBIGNIEW (5 DAN)
  7. JAKUSZ-GOSTOMSKI MACIEJ (5 DAN)
  8. JEZIERSKI MAREK (5 DAN)
  9. KOSIORKIEWICZ MARCIN (5 DAN)
  10. MAMCZURA WOJCIECH (4 DAN)
  11. MANIKOWSKI ADAM (5 DAN)
  12. OLESIAK PAWEŁ (6 DAN)
  13. SOŁTYSIŃSKI PIOTR (5 DAN)
  14. TRABUĆ MARIUSZ (4 DAN)
  15. WIDAWSKI ROMAN (4 DAN)

Uchwałą Rady Technicznej w poczet członków Rady Technicznej został przyjęty Przemysław Gawroński.

RADA TECHNICZNA PFA
  1. BAZYLKO ANDRZEJ (5 DAN)
  2. BERNAŚ PAWEŁ (6 DAN)
  3. GAWROŃSKI PRZEMYSŁAW (5 DAN)
  4. GIERSZ WALDEMAR (5 DAN)
  5. KRAC ROBERT (5 DAN)
  6. POMIANOWSKI JERZY (6 DAN)
  7. SAPIELA JERZY (6 DAN)
  8. SOWIŃSKI TOMASZ (5 DAN)
  9. WIŚNIEWSKI MARIAN (6 DAN)
  10. ZDUNOWSKI PAWEŁ (5 DAN)

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy uzyskanych tytułów Fukushidoin i Shidoin PFA, a Panu Przemysławowi Gawrońskiemu dołączenia do członków Rady Technicznej PFA.
W dniach 28.01.2019 - 01.02.2019 Sekretariat PFA będzie nieczynny z powodu urlopu pracownika.
Za utrudnienia przepraszamy.
 
Z wielką przyjemnością informujemy, że w dniu 13 stycznia 2019 roku podczas dorocznej uroczystości Kagami Biraki w Hombu Dojo w Tokio została ogłoszona lista promocji na wysokie stopnie dan w aikido. Stopnie 6 i 5 dan otrzymało pięciu instruktorów Polskiej Federacji Aikido:

Andrzej Bazylko - 6 dan
Robert Jerzy Krac - 6 dan
Tomasz Sowiński - 6 dan
Zbigniew Hurnowicz - 5 dan
Marek Jezierski - 5 dan
 
Wszystkim pięciu instruktorom składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów na drodze aikido.
Prezydent, Rada Techniczna i Zarząd PFA

Archiwum wiadomości

Podstrony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 »
1 czerwca 2016
Z przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy oficjalny kanał Polskiej Federacji Aikido na youtube. Na początek prezentujemy filmy przedstawiające główne wydarzenia z roku Obchodów 25-lecia Polskiej Federacji Aikido. 
Zapraszamy do oglądania :)
https://www.youtube.com/channel/UCQGxrvEs61IyygsKVA1OqmQ
Biuro Zarządu PFA
29 kwietnia 2016
Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, iż VI Krajowy Staż Techniczny PFA odbędzie się dnia 11.06.2016 roku w Opolu i będzie towarzyszył obchodom 40-lecia Aikido w Polsce, w związku z czym wstęp na KST będzie otwarty dla wszystkich osób ćwiczących w klubach zrzeszonych w PFA.

Program stażu:

11.00 - 11.05 – Otwarcie
11.05 – 12.20 - Trening
12.20 - 12.50 – Pokazy reprezentantów poszczególnych kierunków aikido studiowanych w PFA.

12.50 - 13.45 - Obiad (bar studencki na miejscu)

13.45 – 14.15 - Spotkanie instruktorów
14.15 – 15.30 - Trening
15.30 – 16.00 - Egzaminy DAN
(jedna lub dwie komisje egzaminacyjne jednocześnie w zależności od ilości zdających, w przypadku braku kandydatów do egzaminów zostanie przedłużony trening),
16.00 – 16.15 - Zakończenie: Wręczenie certyfikatów dan/dyplomów okolicznościowych/nagród.

Adres:
Opole, ul. Prószkowska 76 ( budynek nr 9 ),
II Kampus Politechniki Opolskiej,
Wydział Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii

Opłata za uczestnictwo w stażu:
40 zł z obiadem (zupa, drugie danie, kompot) - możliwość wyboru obiadu mięsnego lub wegetariańskiego.
25 zł bez obiadu

Zgłoszenia na KST uprzejmie proszę nadsyłać do dnia 29.05.2016 roku na adres mailowy sekretariatu PFA: sekretariat@aikido.org.pl.
Przy zgłoszeniu prosimy o podanie następujących danych:  klub, nazwisko i imię, stopień, obiad tak/nie (jeśli tak – proszę zaznaczyć czy mięsny czy wegetariański).

W celu usprawnienia przebiegu rejestracji przed stażem uprzejmie prosimy o dokonywanie opłat za udział w VI KST na konto PFA (w tytule przelewu prosimy podać: opłata za VI KST, klub, imię + nazwisko) do dnia 5 czerwca br. Osoby, które dokonają opłaty za udział w VI KST na konto PFA, proszone są o zabranie na staż potwierdzenia dokonania przelewu.

Informuję również, iż podczas VI KST w Opolu, organizowane będą egzaminy na stopnie mistrzowskie 1-4 DAN. Zgłoszenia na egzaminy należy przesyłać na adres sekretariatu pocztą elektroniczną (sekretariat@aikido.org.pl).

W celu uzyskania dodatkowych informacji uprzejmie prosimy o kontakt z Panem Jarosławem Misiewiczem: tel: 500 368 012, e-mail: jarekmisiewicz@gmail.com
Biuro Zarządu PFA
14 marca 2016

TYTUŁY FUKUSHIDOIN I SHIDOIN PFA ORAZ STAŁA KOMISJA EGZAMINACYJNA DAN PFA NA LATA 2016-2018

Poniżej publikujemy tytuły FUKUSHIDOIN i SHIDOIN PFA oraz skład Stałej Komisji Egzaminacyjnej DAN PFA na lata 2016 - 2018:

FUKUSHIDOIN PFA 2016-2018
  1. JANKOWIAK PRZEMYSŁAW (4 DAN)
  2. BIEGAS JANUSZ (3 DAN)
  3. BOGACZ PAWEŁ (3 DAN)
  4. CIEPIELEWSKA MAGDALENA (3 DAN)
  5. DRĄG ŁUKASZ (4 DAN)
  6. GAJEWSKI ARKADIUSZ (3 DAN)
  7. HAŁASIEWICZ-TOKARSKA DANUTA (4 DAN)
  8. MECHLIŃSKI ARTEMI (4 DAN)
  9. MISIEWICZ JAROSŁAW (4 DAN)
  10. NOWAK PIOTR (3 DAN)
  11. PAWLAK-AUGE ALEKSANDRA (3 DAN)
  12. WIŚNIEWSKI WOJCIECH (4 DAN)
  13. WRZESZCZ JAN (3 DAN)
  14. FRANKIEWICZ RAFAŁ (2 DAN)
  15. LONDWIG JANUARY (2 DAN)
  16. MAJCZAK KAMIL (2 DAN)
  17. MARCINIAK JACEK (2 DAN)
  18. PAUL JAROSŁAW (2 DAN)
  19. PAWLAK ANDRZEJ (2 DAN)
  20. WATRASZYNSKI PIOTR (2 DAN)
SHIDOIN PFA 2016-2018
  1. OLESIAK PAWEŁ (6 DAN)
  2. BROŻYŃSKI WOJCIECH (5 DAN)
  3. CHRABĄSZCZEWSKA BARBARA (5 DAN)
  4. DRĄG WOJCIECH (5 DAN)
  5. DYMUS PAWEŁ (5 DAN)
  6. GAWROŃSKI PRZEMYSŁAW (5 DAN)
  7. KOSIORKIEWICZ MARCIN (5 DAN)
  8. MANIKOWSKI ADAM (5 DAN)
  9. SOŁTYSIŃSKI PIOTR (5 DAN)
  10. AUGUŚCIAK ANDRZEJ (4 DAN)
  11. CZERNIACHOWICZ JACEK (4 DAN)
  12. GRZYWIŃSKI MAKSYM (4 DAN)
  13. HURNOWICZ ZBIGNIEW (4 DAN)
  14. JAKUSZ – GOSTOMSKI MACIEJ (4 DAN)
  15. JAROSZEWSKI JACEK (4 DAN)
  16. JEZIERSKI MAREK (4 DAN)
  17. KOŁAK GRZEGORZ (4 DAN)
  18. KUBACKI ADRIAN (4 DAN)
  19. MAMCZURA WOJCIECH (4 DAN)
  20. MISIAREK LECH (4 DAN)
  21. PŁOŃSKI ANTONI (4 DAN)
  22. SKOWRON TOMASZ (4 DAN)
  23. TRABUĆ MARIUSZ (4 DAN)
  24. WIDAWSKI ROMAN (4 DAN)
  25. WIŚNIEWSKI TOMASZ (4 DAN)
STAŁA KOMISJA EGZAMINACYJNA DAN PFA 2016-2018
  1. AUGUŚCIAK ANDRZEJ (5 DAN)
  2. BROŻYŃSKI WOJCIECH (5 DAN)
  3. CHRABĄSZCZEWSKA BARBARA (5 DAN)
  4. DRĄG WOJCIECH (5 DAN)
  5. DYMUS PAWEŁ (5 DAN)
  6. GAWROŃSKI PRZEMYSŁAW (5 DAN)
  7. HURNOWICZ ZBIGNIEW (4 DAN)
  8. JAKUSZ-GOSTOMSKI MACIEJ (4 DAN)
  9. JEZIERSKI MAREK (4 DAN)
  10. KOSIORKIEWICZ MARCIN (5 DAN)
  11. MAMCZURA WOJCIECH (4 DAN)
  12. MANIKOWSKI ADAM (5 DAN)
  13. OLESIAK PAWEŁ (6 DAN)
  14. SOŁTYSIŃSKI PIOTR (5 DAN)
  15. TRABUĆ MARIUSZ (4 DAN)
  16. WIDAWSKI ROMAN (4 DAN)
RADA TECHNICZNA PFA
1. BAZYLKO ANDRZEJ (5 DAN)
2. BERNAŚ PAWEŁ (6 DAN)
3. GIERSZ WALDEMAR (5 DAN)
4. KRAC ROBERT (5 DAN)
5. POMIANOWSKI JERZY (6 DAN)
6. SAPIELA JERZY (6 DAN)
7. SOWIŃSKI TOMASZ (5 DAN)
8. WIŚNIEWSKI MARIAN (6 DAN)
9. ZDUNOWSKI PAWEŁ (5 DAN)


 
Biuro Zarządu PFA
10 stycznia 2016

Kolejne wysokie stopnie mistrzowskie w PFA!

Z wielką przyjemnością informuję, że 10 Stycznia 2016 r. podczas corocznej ceremonii Kagamibiraki w Hombu Dojo w Tokio  Aikido Doshu UESHIBA Moriteru ogłosił tegoroczne nominacje na wysokie stopnie mistrzowskie w Aikido. Wśród wyróżnionych jest sporo polskich nazwisk, a wśród nich instruktorzy PFA oraz osoby związane z PFA w uprzednich latach. To wspaniały dowód na to, że polskie aikido ma się dobrze po 40 latach od jego narodzin i nadal się rozwija.
Serdeczne Gratulacje dla wszystkich:

Paweł Bernaś 6 Dan (Członek Rady Technicznej PFA)
Paweł Olesiak 6 Dan (Shidoin PFA)
Szczepan Janczuk 6 Dan (od wielu lat w Kanadzie)
Marek Podolczyński 5 Dan (obecnie w CAA)
Agnieszka Potok 5 Dan (obecnie w CAA)

                                                      * * *

Z wielką radością przekazuję też gratulacje w imieniu Polskiej Federacji Aikido zaprzyjaźnionym z Polską nauczycielom, którzy wspięli się na szczyt mistrzowskiej hierachii aikido:
Christian Tissier 8 Dan
Tsuruzo Miyamoto 8 Dan

Dziękujemy za wsparcie i współpracę!

Prezydent Polskiej Federacji Aikido
 

Jerzy Pomianowski
www.aikikai.or.jp/pdf/suisen/h28.pdf
16 grudnia 2015

20 lecie Czeskiego Aikikai!

Serdeczne gratulacje dla zaprzyjaźnionej Česká asociace aikidó  z okazji zbliżającej się 20-stej rocznicy powstania.
Okolicznościowy staż odbędzie sie w Pradze w czerwcu 2016 roku. Osoby zainteresowane powinny czym prędzej zarezerwować sobie wejściówkę.
Szczegóły w zakładce staże http://aikido.org.pl/staze/1437-hombu-dojo-cho-mitsuteru-ueshiba/

 

 

Jerzy Pomianowski
http://www.waka2016.cz
2 grudnia 2015

Wyniki konkursu na zdjęcia do kalendarza PFA 2016

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż w związku z zakończeniem konkursu na  zdjęcia do kalendarza PFA na 2016 rok, według regulaminu konkursu, spośród nadesłanych prac zostało wybranych 13 zdjęć następujących autorów: Bartosz Standio (Złotowski Klub Aikido), Jan i Suzanna Wrzeszcz (Lęborski Klub Aikido Zanshin), Kamil Majczak (Płockie Centrum Sportowe Aikinur), Krzysztof Jiers (Złotowski Klub Aikido), Robert Żukowski (Warszawski Klub Aikido Aikikai), Stanisław Gawroński (Aikido Tanren Dojo).

Jednakże z powodu powtarzających się motywów na zdjęciach przesłanych na konkurs, do publikacji zostało wybranych jedynie 6 fotografii. W związku z powyższym, Zarząd PFA podjął decyzję o zmianie formy kalendarza na kalendarz jednopłachtowy, na którym wzorem dwóch poprzednich lat, znajdą się wybrane zdjęcia wraz z nazwiskami autorów oraz logo 25-lecia PFA.

Spośród zdjęć każdego autora, które zostały wyłonione w konkursie do finałowej 13-tki, przynajmniej jedno zdjęcie znalazło się wśród zdjęć wybranych do publikacji w kalendarzu. Wszyscy autorzy zwycięskich zdjęć, zgodnie z regulaminem otrzymają nagrody w postaci 3 sztuk kalendarza PFA na 2016 r.

Nagrodzone zdjęcia można obejrzeć w galerii:
http://aikido.org.pl/galerie/28-wyniki-konkursu-na-zdjecia-do-kalendarza-pfa-2016/

Biuro Zarządu PFA
30 listopada 2015
Z przyjemnością publikujemy listę osób, które wzięły udział w  minimum trzech z czterech głównych staży z cyklu Obchodów 25-lecia Polskiej Federacji Aikido i tym samym zostały uhonorowane DYPLOMEM STAŻYSTY OBCHODÓW 25-LECIA POLSKIEJ FEDERACJI AIKIDO:
  1. Broniek Anna – Aikido Tanren Dojo
  2. Chrabąszczewska Barbara – Włocławska Akademia Aikido
  3. Czeboćko Zbigniew – Aikido Tanren Dojo
  4. Czekaj Jarosław – Karkonoskie Stowarzyszenie Aikido
  5. Duda Radosław – Karkonoskie Stowarzyszenie Aikido
  6. Gawroński Przemysław – Aikido Tanren Dojo
  7. Hurnowicz Zbigniew – Karkonoskie Stowarzyszenie Aikido
  8. Jakusz-Gostomski Maciej – Chojnickie Stowarzyszenie Aikido
  9. Kitkowska Irena – Uczelniana Sekcja Aikido Politechniki Gdańskiej
  10. Kominek Waldemar – Shintaigi Dojo
  11. Lewicka Maria – Warszawski Klub Aikido Aikikai
  12. Maciągowski Maciej – Częstochowska Sekcja Aikido Agaru
  13. Marciniak Jacek – Elbląska Szkoła Aikido Ronin
  14. Misiarek Lech - Kołobrzeski klub Aikido KAIGAN DOJO
  15. Misiewicz Jarosław – Ogólnopolskie Stowarzyszenie Aikido
  16. Mucowski Andrzej – Karkonoskie Stowarzyszenie Aikido
  17. Nesterowicz Jakub – Warszawski klub Aikido Aikikai
  18. Nowaczyk Maksymilian – Fudoshin Aikido
  19. Piech Jacek – Karkonoskie Stowarzyszenie Aikido
  20. Pikul Piotr – Karkonoskie Stowarzyszenie Aikido
  21. Pladzyk Radosław – Uczelniana Sekcja Aikido Politechniki Gdańskiej
  22. Sapiela Jerzy – Karkonoskie Stowarzyszenie Aikido
  23. Sochacki Waldemar – Ogólnopolskie Stowarzyszenie Aikido
  24. Szramke Agata – Elbląska Szkoła Aikido Ronin
  25. Widawski Roman – Shintaigi Dojo
  26. Wojecki Paweł - Toruńskie Stowarzyszenie Harmonii Ciała i Umysłu
  27. Zdunowski Marek – Warszawski Klub Aikido Aikikai
  28. Zajączkowski Daniel – Elbląska Szkoła Aikido Ronin
  29. Zarzeczny Piotr – Elbląska Szkoła Aikido Ronin
  30. Zawada Mariusz – Ogólnopolskie Stowarzyszenie Aikido 
  31. Zieliński Bartosz - Kołobrzeski Klub Aikido KAIGAN DOJO
Biuro Zarządu PFA
13 października 2015

Katsuyuki Shimamoto w Warszawie

W dn. 11-13 września 2015 roku w Warszawie odbył się kolejny staż z cyklu Obchodów 25-lecia Polskiej Federacji Aikido.
Poprowadził go Przewodniczący Federacji Aikido w Prefekturze Osaka oraz Członek Zarządu All Japan Aikido Federation, Katsuyuki Shimamoto shihan - 8 dan. W stażu zorganizowanym przez Warszawski Klub Aikido Aikikai wzięło udział ponad 200 osób z 7 krajów.
 
Biuro Zarządu PFA
7 października 2015

Szanowni Państwo!

W związku z przebudową strony internetowej Polskiej Federacji Aikido uprzejmie informujemy, iż w terminie od 9.10.2015 (piątek) do 12.10.2015 (wtorek) dostęp do biura on-line będzie nieczynny.

Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Biuro Zarządu PFA
14 września 2015

Informacja dot. najbliższych terminów powołania Komisji Egzaminacyjnych DAN.

 Najbliższe egzaminy dan odbędą się podczas:  

  1. Stażu z sensei M. Wiśniewski i J. Sapiela w Poznaniu 19-20.09.2015 r. (organizator BUGEI DOJO – AIKIDO POZNAŃ)
  2. Stażu z shihan Christian Tissier w Suchym Lesie 03-04.10.2015 r. (organizator Klub Aikido Shin Dojo) – Komisja Egzaminacyjna zostanie powołana w przypadku zgłoszeń na egzaminy dan.

 Uwaga: Nie przewiduje się egzaminów na stopnie dan podczas stażu z shihan Minoru Kanetsuka w Kluczborku 23-24.10.2015 r. (organizator OSA).

Biuro Zarządu PFA
Podstrony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Sekretariat PFA:
Adres korespondencyjny
Al. Wyzwolenia 9/45
00-572 Warszawa
kom.: 781 020 931
Sekretariat jest czynny
(kontakt telefoniczny):
poniedziałek 13:00 - 16:00
środa 8:00 - 10:00

Adres e-mail do sekretariatu:
sekretariat@aikido.org.pl
Konto bankowe PFA:
Polska Federacja Aikido
PKO Bank Polski
nr: 92 1020 1185 0000 4602 0086 6376
NIP: 525-15-70-039
REGON: 012277979
KRS: 0000120528